• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Kontakt a informace:

Adresa:
ČSTV
8. pěšího pluku 81
Frýdek-Místek

Telefon:
+420 606 334 263

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozní doba:
Po-Čt: 8 - 17 hod.
Pá: 8 - 13 hod.
(mimo tuto dobu na objednávku)

Sledování návštěvnosti:

Dnes1
Včera24
Tento týden83
Tento měsíc358
Návštěv celkem20608

lymfit logolymfit1LYMFIT je komplexní program určený pro lymfatickou masáž, tlakovou-, infračervenou- a elektroterapii. LYMFIT stroj zahrnuje všechny tři funkce v jednom a patří k nejmodernějším v současné době. Chráněná označení LYMFIT je vyhrazeno jen pro naše partnery (1 přístroj na 20 000 obyvatel, 1 přístroj na menší město). LYMFIT program zahrnuje zdarma proškolení 1-2 osob zakončené certifikátem. RVG dodává v rámci LYMFIT programu reklamní, administrativní a školící materiál. Ceny služeb jsou nastaveny společností RVG a jsou platné pro všechny partnery. Chceme zajistit prvotřídní kvalitní služby a zamezit zničující, vzájemnou konkurenci.

Přístroj LYMFIT 3 v 1 je technologicky nejvyspělejším zařízením svého druhu. LYMFIT je komplexní program určený pro lymfatickou masáž tlakovou-, infračervenou- a elektroterapii. LYMFIT stroj zahrnuje všechny tři funkce v jednom plus ruční lymfomasáž obličeje a dekoltu. LYMFIT – to je spojení ruční i přístrojové lymfomasáže.

Oblek obsahuje nohavice, pás i rukávy. Tu poslední, nezakrytou část těla – dekolt a obličej masírujeme velmi příjemnou lymfit masáží obličeje. Masáž končí až na temeni. Všech 16 komor je na sobě zcela nezávislých a přístroj je dokáže ovládat několik najednou. Jednu komoru tlakuje, druhou v témže čase odsává nebo dokonce drží až do napuštění celého obleku a ten poté celý odsaje a jede znovu od plosek nohou, nártů až po horní končetiny.

lymfit2Infraoblek (infračervený saunový oblek) je moderní, mikroprocesorem řízený přístroj pro terapii infračerveným zářením. Oblek znamená skutečnou revoluci v oblasti regenerace organismu za využití terapeutického efektu infračerveného záření. Blahodárné účinky infra záření na lidský organismus jsou prokázány a léčba tímto infra zářením je běžně používána v lékařství. Oblek pozvolna prohřeje svalovou tkáň a krev. Žíly a cévy zvětší svůj průměr, což pomáhá ke zrychlení krevního oběhu a buňkám lépe přijmout živiny a kyslík. IR využíváme pro efektivní odbourávání tuků, formování postavy a relaxaci unaveného svalstva. IR terapie patří k nejmodernějším metodám zdravotní a kosmetické péče s celou řadou pozitivních účinků na lidský organismus. Teplo vyzařované speciálními bandážemi proniká 3 - 4 cm pod povrch pokožky. Takové účinnosti nedosahuje žádná ze známých fyzioterapeutických metod.  Vasodilatační účinky zase zlepšují prokrvení a rozšíření cév lymfatického systému. Relaxační efekt zábalu uvolňuje svalové napětí, pomáhá překonat bolestivé svalové křeče či uvolnit zatuhlé svalové tkáně při křečích a bolestech zad. Díky schopnosti pronikat tkáněmi ovlivňuje IR příznivě i stav vnitřních orgánů, IR zábaly mají tudíž pozitivní účinek na trávení, zažívání a vyměšování, působí na ledviny a močové cesty.

Již po první proceduře v délce 40 minut je dosahováno výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu. Ke zmírnění celulitidy je optimální absolvovat alespoň 10 ošetření. Existují značné individuální rozdíly, které závisí na věku.

Tento přístroj doporučujeme a je určen pouze pro fyzické osoby podnikající v rámci svého podnikatelského oprávnění nebo právnické osoby podnikající v rámci své podnikatelské činnosti :

* Masérské, rekondiční a regenerační služby

Výrobek není určen pro domácí použití!

Spojení ruční masáže obličeje, přístrojové tlakové masáže, infračerveného záření a elektroterapie vede k harmonickému a velmi příjemnému zážitku. Lymfit program je v první řadě celková péče o člověka. Chceme poskytnout nejen příjemné relaxační momenty, ale také cestu k lepšímu zdraví, vyšší zdatnosti a odolnosti.

Tlaková masáž:
- stimuluje kolagenová vlákna ve spodních vrstvách kůže
- podporuje metabolismus
- výrazně zlepšuje funkci lymfatického systému
- zmírňuje projevy celulitidy
- přispívá k přirozené detoxikaci organismu
- redukuje objem masírovaných partií
- zvyšuje účinky ošetření kavitací, radiofrekvencí, kryolipolýzou

Elektrostimulace (EMS) vysílá elektrické impulsy do oblastí, odkud dostává náš sval impuls k pohybování. Metoda EMS je běžně využívána při fyzioterapii a rehabilitaci. Svalový a nervový elektrostimulátor masíruje nebo uvolňuje bolest, nabízí různé druhy stimulace, nabízí různé pulsní rozpětí a programy. Elektrostimulace svalů vede k následujícím pozitivním výsledkům:

- cílené formování postavy a svalových partií
- redukce tuku a celkové tělesné hmotnosti
- snížení projevů celulitidy
- budování svalové hmoty
- prokrvení podkoží
- urychlení metabolismu
lymfit3- minimalizaci kloubní zátěže
- vyrovnávání svalových dysbalancí
- snížení napětí v zádové oblasti
- získání lepšího držení těla

Infračervené záření(IR):
- Posiluje imunitní systém
- Zvyšuje energii a vitalitu
- Ulehčuje bolestem kloubů
- Pomáhá při detoxikaci
- Odstraňuje stres a únavu
- Pomáhá zvýšit krevní oběh
- Stimuluje funkci enzymů

 

Programy prováděné na přístroji LYMFIT:

• Jednorázová "LYMFIT RELAX 1"
Přístrojová, tlaková masáž v kombinaci s infračerveným zářením, elektrostimulací (ESM) a ruční Lymfit masáže obličeje a dekoltu. Velmi vhodná pro zákazníky, kteří jsou v programu na neinvazivní liposukci pomocí kryolipolýzy, kavitace a nebo LASER terapii. Již po první proceduře v délce 40 minut je dosahováno výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu.

• Redukční Program "LYMFIT 10" (5 týdnů, 2 kůry za týden):
Program se orientuje na zákazníky, kteří si přejí docílit nižší váhy relaxační cestou. Kombinovaná přístrojová lymfatická masáž pro detoxikaci lymfatického systému a stimulaci metabolismu, elektroterapii (ESM) pro stimulaci svalů (zvýšení kalorického obratu a trénink svalů) a infračervenou terapii (zvýšení kalorického obratu a detoxikace těla). Také vhodné pro zákazníky, kteří trpí poruchou lymfatického systému. Program obsahuje 10 kůr v intervalu dvakrát do týdne. Kombinace přístrojové 40 minutové masáže a ruční Lymfit masáže obličeje a dekoltu.

Relaxační jednorázová "LYMFIT ComFort" 1
Naprosto jedinečná kombinace přístrojové masáže a ruční lymfomasáže obličeje a dekoltu. Přístrojová tlaková masáž v kombinaci s infračerveným zářením a elektrostimulací (ESM) na 60 minut a 30 minutová ruční lymfomasáž horní části těla. Velmi vhodná pro zákazníky, kteří vyhledávají ruční lymfomasáž obličeje a dekoltu. Jednorázová kůra splní maximální relaxační zážitek.

• Relaxační Program "LYMFIT ComFort" 4 (měsíc, 4 opakování, 1 kůra týdně)
LYMFIT Comfort osloví hlavně zákazníky, kteří vyhledávají ruční masáže a maximální relaxační zážitek. Program obsahuje čtyři týdenní kůry, které splní naprosté očekávání relaxace a detoxikace.

•"LYMFIT VITA" 1
Jednorázová kůra (zkušební). Kombinace přístrojové tlakové, lymfatické masáže a ruční lymfomasáže. Přístrojová tlaková masáž na 30 minut spojená současně s 10 minutovou ruční lymfit masáží obličeje. Velmi vhodná pro zákazníky, kteří vyhledávají lymfomasáž celého těla. Spojení ruční a přístrojové masáže. Ideální pro klienty se špatně fungující lymfou a trpící na křečové žíly.

•"LYMFIT VITA" 5
Program obsahující pět kůr. Doporučená je 1 kůra týdně. Kombinace přístrojové tlakové, lymfatické masáže a ruční lymfomasáže. Přístrojová tlaková masáž na 30 minut spojená současně s 10 minutovou ruční lymfit masáží obličeje. Velmi vhodná pro zákazníky, kteří vyhledávají lymfomasáž celého těla. Spojení ruční přístrojové masáže. Ideální pro klienty se špatně fungující lymfou a trpící na křečové žíly.

•"LYMFIT VITA "10
Program obsahující 10 kůr. Doporučená je 1 - 2 týdně. Přístrojová tlaková masáž na 30 minut spojená současně s 10 minutovou ruční lymfit masáží obličeje. Velmi vhodná pro zákazníky, kteří vyhledávají lymfomasáž celého těla. Spojení ruční a přístrojové masáže. Ideální pro klienty se špatně fungující lymfou a trpící na křečové žíly.