• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Kontakt a informace:

Adresa:
ČSTV
8. pěšího pluku 81
Frýdek-Místek

Telefon:
+420 606 334 263

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozní doba:
Po-Čt: 8 - 17 hod.
Pá: 8 - 13 hod.
(mimo tuto dobu na objednávku)

Sledování návštěvnosti:

Dnes1
Včera24
Tento týden83
Tento měsíc358
Návštěv celkem20608

Masáž lávovými kameny:

lavove1     Tato báječná masážní technika, nazývána „královna masáží“, navozuje pocity úlevy, relaxace, dokáže naladit člověka do absolutního klidu a uvolnění. Pro svoje účinky je ve světě velice žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy ve vašem organismu, působí blahodárně na vaší mysl a zaručeně uvolňují zatuhlé svaly. Při masáži lávovými kameny používám špičkové oleje za studena lisované a obohacené o přírodní produkty, které výše uvedené účinky této masáže mnohonásobně zesilují.

     Každý klient na sobě může pozorovat skvělé uvolňující účinky masáže ještě několik dní po této provedené masáži. V používaných technikách, kromě typických postupů pro masáž lávovými kameny, používáme i některé prvky z Havajské masáže Lomi Lomi (tzv. milující ruce). Původní havajská masáž vznikla z havajského posvátného tance HULA a používá se dnes v různých mutacích.

lavove2     Lávové kameny, které používám, mají nejvyšší kvalitu, aby vyzařovaly optimální energii a akumulovaly potřebné teplo, které dokonale uvolní tělo, mysl a zbaví vás stresu a napětí. Teplo, speciální masážní techniky, špičkové oleje a relaxační hudba velice blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy a celý lymfatický systém. Masáž horkými lávovými kameny léčí záněty kloubů a kostí, uleví svalovému napětí, zmírňuje svalovou křeč, podporuje rychlejší hojení namožených či natažených svalů, přináší psychickou úlevu při stresu, úzkosti, neklidu, umožňuje hlubší a lehčí dýchání, zvyšuje srdeční činnost, roztažení cév a kapilár, zvyšuje imunitu organismu, pomáhá při léčbě nervového systému.

lavove3     Masáž se provádí horkými lávovými kameny. Tlak těchto kamenů umožňuje teplu proniknout hlouběji do svalů a do kloubů. Okolní tkáň, která je vystavená teplu, se může nápadně zbarvit. Toto zbarvení je způsobeno zvýšeným krevním průtokem. Také se zvyšuje počet červených a bílých krvinek - každý jeden stupeň zvýšené vnitřní teploty zvyšuje metabolismus organismu asi o 10%.

 Neváhejte a zajistěte si s předstihem termín vaši masáže!