• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Kontakt a informace:

Adresa:
ČSTV
8. pěšího pluku 81
Frýdek-Místek

Telefon:
+420 606 334 263

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozní doba:
Po-Čt: 8 - 17 hod.
Pá: 8 - 13 hod.
(mimo tuto dobu na objednávku)

Sledování návštěvnosti:

Dnes2
Včera24
Tento týden84
Tento měsíc359
Návštěv celkem20609

Spinal Touch:

Kouzelné jemné doteky vás zbaví bolesti zad!

spinal1     S touto jemnou a velice účinnou metodou jako první přišli chiropraktici Dr.John Hurley a Helen Sanders. Tuto neinvazivní metodu začali uplatňovat při různých druzích onemocnění s vynikajícími výsledky. Jeden z jejich žáků začal tuto techniku vyučovat a založil profesní asociaci, v níž se odborníci na Spinal touch sdružují.

     Naše tělo se poměrně dobře vyrovnává s občasnými stresy. Jakmile ale jsou stresové situace dlouhodobé, dochází k závažným změnám. Nerovnoměrné křečovité stahy svalstva způsobí vychýlení páteře a její zakřivení. Jelikož každá část páteře inervuje určité orgány lidského těla, dochází okamžitě k jejich výraznému ovlivnění. Pokud nedojde k nápravě tohoto stavu, dojde k velikému snížení kvality života člověka. Objevuje se spousta zdravotních komplikací, s nimiž si často nevíme rady ani s pomocí moderní medicíny.

     Spinal touch je důkazem toho, že není nutno na problematické části okolí páteře vyvíjet enormní tlak, jak často přesvědčují své klienty někteří terapeuti. Opak je pravdou. Tato metoda velice jemným tlakem (asi takovým, jako na oko) na přesně určené body téměř okamžitě hluboce uvolní páteř a její okolí. Tím dochází k jejímu samovolnému narovnání. Automaticky se napravuje držení těla. Proto potom začnou vnitřní orgány pracovat na mnohem vyšší úrovni než dosud. Postupně se k správnému postoji přidá i výrazné zlepšení psychického stavu klienta. Spinal touch tak může výrazně pomoci při mnoha zdravotních problémech. A to jak fyzických, tak psychických.

Indikace:

Vychýlení, ztuhlost a záněty obratlů, stres, úzkostlivé stavy, migrény, artritida, astma, bolesti zádového svalstva, bolesti páteře, chronická únava, poruchy rovnováhy, ztuhlost ramen a krku, problémy s krční páteří, bolesti kloubů, tenisový loket, kyfóza, lordóza, roztroušená skleróza, mravenčení v končetinách, problémy během těhotenství i po něm, skolióza, poruchy vidění, nepravidelné vyměšování, nízká sexuální aktivita, hučení v uších, sportovní zranění, závratě, mdloby, agresivita, lítostivost, nespavost…aj.

Kontraindikace:

epilepsie, infekční choroba, vysoká horečka, vážná kožní onemocnění

spinal2

Spinal touch pomůže vždy tam, kde je právě největší problém, či disharmonie!