• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Kontakt a informace:

Adresa:
ČSTV
8. pěšího pluku 81
Frýdek-Místek

Telefon:
+420 606 334 263

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozní doba:
Po-Čt: 8 - 17 hod.
Pá: 8 - 13 hod.
(mimo tuto dobu na objednávku)

Sledování návštěvnosti:

Dnes1
Včera24
Tento týden83
Tento měsíc358
Návštěv celkem20608

Výrobky Virde:

virde1

      Společnost Virde, spol. s r.o. vznikla v r. 1996 jako obchodní, poradensko-konzultační a servisní společnost v oblasti farmacie s cílem lépe zkoordinovat spolupráci s jednotlivými články farmaceutického a obchodního řetězce. Dokonalá znalost regionů a kontakty s malo- i velkoodběrateli vedly ke zřízení regionálních zastoupení výrobních farmaceutických firem a pokrytí republiky vlastními obchodními zástupci.

    Počátkem roku 2007 prošla společnost řadou organizačních změn, z nichž nejvýznamnější změnou bylo zahájení vlastní výroby ošetřující a pěstící kosmetiky. Díky vlastním, účinným a originálním recepturám založeným čistě na přírodní bázi je firma schopna pružně reagovat na poptávku trhu. Své výrobky dodáváme v současnosti zejména v gelové, olejové a emulzní formě. Kromě kosmetických výrobků máme v portfoliu také potravní doplňky stravy, kde jsme schopni nabídnout řadu zajímavých bonusových výhod jak pro obchodní firmy, tak pro konečného zákazníka.

      Společnost Virde, kromě České republiky, působí v Polsku, Slovensku a nově také v Maďarsku. V České republice dodáváme do sítí lékáren a obchodů se zdravou výživou a spolupracujeme s léčiteli, lékaři, lékárníky i špičkovými lékařskými institucemi. Mezi nejvýznamnější velkoobchody patří společnosti Phoenix a Pharmos.

 

Sortiment:

Potravinové doplňky

     Přírodní potravinové doplňky slouží jako prevence civilizačních onemocnění a podporují zdravější a spokojenější život. V posledních třech desetiletích prokázalo tisíce studií, že nutriční látky nezbytné pro tělo hrají nesmírně důležitou úlohu v prevenci četných degenerativních onemocnění, bežných v současné moderní společnosti. Některé doplňky stravy, zvláště ty s antioxidačními účinky, mohou pomoci omezit poškozování tkání toxickými látkami. Z nedávno získaných důkazů je patrné, že určité léky, nadměrné pití alkoholu, kouření a trvalý stres mohou porušovat vstřebávání některých klíčových nutričních látek a sebelepší strava nedokáže takovým ztrátám zabránit. /Zdroj: abecedazdravi.cz/

     Proto naše společnost zařadila do svého sortimentu zejména takové přípravky, jejichž účinnost je prověřena letitými zkušenostmi lidového léčitelství i odbornými lékaři. Výrobky se dodávají v plastových nebo skleněných lékovkách – sirupy a v blistrech - tablety a jsou určeny pro perorální použití. Disponují veškerými potřebnými schvalovacími certifikáty Ministerstva zdravotnictví.

virde2virde3

 

Ošetřující kosmetika

     Gelová kosmetika se opírá o tradiční, časem prověřené receptury. Je prokázáno, že gelová forma kosmetických přípravků je lépe vstřebatelná a tím je dosaženo maximálního působení účinných látek. Kosmetické výrobky společnosti Virde, spol. s r.o. jsou úspěšným spojením vědy a přírody.

     Přípravky jsou nabízeny v plastových dózách 350g nebo exkluzivních tubách 150ml, oleje pak v lahvičkách 100ml.

virde4virde5